- -90,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно, 1 x Инструкции |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 25 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 9000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 50 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 3 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 2.5 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 2.6 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 0.77 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 0.69 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 50 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 25.6 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 75 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 31.7 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 7 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 62 dB |
| Дължина Външно устройство | 32.6 cm |
| Ширина Външно устройство | 76.8 cm |
| Височина Външно устройство | 57 cm |
| Тегло Външно устройство | 21.2 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |