- -90,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο, 1 x Инструкции |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 25 m² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 9000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 50 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 3 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός, Αφαίρεση υγρασίας |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 2.5 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 2.6 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 0.77 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 0.69 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 50 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 25.6 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 75 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 31.7 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 7 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 62 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 32.6 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 76.8 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 57 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 21.2 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |