- -90,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda, 1 x Инструкции |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 25 m² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 9000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 50 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 3 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Capacitate nominală de răcire | 2.5 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 2.6 kW |
| Consum nominal (răcire) | 0.77 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 0.69 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 50 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 25.6 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 75 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 31.7 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 7 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 62 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 32.6 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 76.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 57 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 21.2 Kg |
| Garanție | 24 luni |