![]()
- Мощност: 9000 BTU
- Подходящ за помещения до: 14 кв. м
- Wi-Fi модул в комплекта
- Отдавана мощност на охлаждане: 2.6 kW
- Отдавана мощност на отопление : 3 kW
- SEER (сезонен коефициент на охлаждане): 8.5
- SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление): 4.6
- Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона): A+++ / A++
- Хладилен агент: R-32
- Захранване (Фаза/Честота/Напрежение): 1~/50/220-240
- HI-NANO йонизатор: 1000000 йони/см³
- Заличава над 99% от H1N1 във въздуха за два часа
- Произвежда половината количество в сравнение със стандартната плазма - 0.007 мг/м³
- Електрически нагревателен обръч на корпуса, помагащ за предотвратяването на замразяване
- Приложение HiSmart Life, съвместимо с виртуалните асистенти Google Assistant и Amazon Alexa, което позволява гласово управление, извеждане на данни за консумацията на климатика и други
- Температурни настройки: 16 ~ 30 °C
- Работна температура на охлаждане: -15 ~ 43 °C
- Работна температура на отопление: -22 ~ 24 °C
- Самодиагностика
- Тих режим (19 dB)
- Бързо охлаждане
- 4D Auto-Swing
- Eco режим
- 24-часов таймер
- Опция за работа с карта за стая
- Карбонов филтър
- 4в1 филтър
- Антибактериална перка
Вътрешно тяло
- Размери: 191 x 798 x 256 В x Ш x Д (мм)
- Тегло: 7.5 кг
- Ниво на шум: 56 dB
- Цвят: Бял
Външно тяло
- Размери: 540 x 780 x 260 В x Ш x Д (мм)
- Тегло: 28 кг
- Ниво на шум: 61 dB
- Цвят: Бял
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Антибактериален, Карбонов |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно, 1 x Инструкции |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 14 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 9000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 43 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -22 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Самодиагностика, Тих режим, Режим ECO, Бързо охлаждане, Auto Swing, Йонизатор, 24 ч таймер, 4D Airflow, Гласов контрол |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 2.6 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 3 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.5 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.6 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 56 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 19.1 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 79.8 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 25.6 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 7.5 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 61 dB |
| Дължина Външно устройство | 26 cm |
| Ширина Външно устройство | 78 cm |
| Височина Външно устройство | 54 cm |
| Тегло Външно устройство | 28 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |