![]()
- Putere: 9000 BTU
- Potrivit pentru camere de până la: 14 m2
- Modul Wi-Fi inclus
- Putere de răcire: 2,6 kW
- Putere de încălzire: 3 kW
- SEER (coeficient de eficiență energetică sezonieră): 8.5
- SCOP (coeficient de performanță sezonieră): 4.6
- Clasa energetică de răcire/încălzire (zonă moderată) : A+++ / A++
- Agent frigorific: R-32
- Sursă de alimentare (fază/frecvență/tensiune): 1~/50/220-240
- Ionizator HI-NANO: 1000000 ioni/cm³
- Elimină peste 99% din H1N1 din aer în două ore
- Produce jumătate din cantitate comparativ cu plasma standard - 0,007 mg/m³
- Cerc de încălzire electrică pe carcasă, ajutând la prevenirea înghețării
- Aplicație HiSmart Life, compatibilă cu asistenții virtuali Google Assistant și Amazon Alexa, care permite controlul vocal, afișarea datelor de consum ale aparatului de aer condiționat și multe altele
- Setări de temperatură: 16 ~ 30 °C
- Temperatura de funcționare pentru răcire: -15 ~ 43 °C
- Temperatura de funcționare pentru încălzire: -22 ~ 24 °C
- Autodiagnosticare
- Mod silențios (19 dB)
- Răcire rapidă
- 4D Auto-Swing
- Mod Eco
- Cronometru de 24 de ore
- Opțiune de funcționare cu card de cameră
- Filtru de carbon
- Filtru 4in1
- Aripioară antibacteriană
Corp intern
- Dimensiuni: 191 x 798 x 256 H x L x P (mm)
- Greutate: 7,5 kg
- Nivel de zgomot: 56 dB
- Culoare: alb
Unitate exterioară
- Dimensiuni: 540 x 780 x 260 H x L x P (mm)
- Greutate: 28 kg
- Nivel de zgomot: 61 dB
- Culoare: alb
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Antibacterian, Carbon |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda, 1 x Инструкции |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 14 м² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 9000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 43 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -22 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Diagnostic propriu, Mod liniștit, Mod ECO, Răcire rapidă, Auto Swing, Ionizator, 24 ч таймер, 4D Airflow, Control vocal |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Capacitate nominală de răcire | 2.6 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 3 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 56 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 19.1 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 79.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 25.6 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 7.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 61 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 26 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 78 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 54 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 28 Kg |
| Garanție | 24 luni |