![]()
- Ισχύς: 9000 BTU
- Κατάλληλο για δωμάτια έως: 14 m²
- Περιλαμβάνεται μονάδα Wi-Fi
- Ισχύς ψύξης: 2,6 kW
- Ισχύς θέρμανσης: 3 kW
- SEER (εποχιακός δείκτης ενεργειακής απόδοσης): 8,5
- SCOP (Εποχιακός συντελεστής απόδοσης): 4,6
- Ενεργειακή κλάση ψύξης/θέρμανσης (μέτρια ζώνη) : A+++ / A++
- Ψυκτικό μέσο: R-32
- Παροχή ρεύματος (φάση/συχνότητα/τάση): 1~/50/220-240
- Ιονιστής HI-NANO: 1000000 ιόντα/cm³
- Εξαλείφει πάνω από το 99% του Η1Ν1 στον αέρα σε δύο ώρες
- Παράγει τη μισή ποσότητα σε σύγκριση με το τυπικό πλάσμα - 0,007 mg/m³
- Ηλεκτρικό θερμαντικό στεφάνι στο περίβλημα, που συμβάλλει στην αποφυγή του παγώματος
- Εφαρμογή HiSmart Life, συμβατή με τους εικονικούς βοηθούς Google Assistant και Amazon Alexa, που επιτρέπει τον φωνητικό έλεγχο, την εμφάνιση των δεδομένων κατανάλωσης του κλιματιστικού και πολλά άλλα
- Ρυθμίσεις θερμοκρασίας: 16 ~ 30 °C
- Θερμοκρασία λειτουργίας ψύξης: -15 ~ 43 °C
- Θερμοκρασία λειτουργίας θέρμανσης: -22 ~ 24 °C
- Αυτοδιάγνωση
- Αθόρυβη λειτουργία (19 dB)
- Γρήγορη ψύξη
- 4D Auto-Swing
- Λειτουργία Eco
- Χρονοδιακόπτης 24 ωρών
- Επιλογή λειτουργίας κάρτας δωματίου
- Φίλτρο άνθρακα
- Φίλτρο 4σε1
- Αντιβακτηριακό πτερύγιο
Εσωτερικό σώμα
- Διαστάσεις: 191 x 798 x 256 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 7,5 kg
- Επίπεδο θορύβου: 56 dB
- Χρώμα: Λευκό
Εξωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 540 x 780 x 260 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 28 kg
- Επίπεδο θορύβου: 61 dB
- Χρώμα: Λευκό
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Αντιβακτηριδιακό, Από άνθρακα |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο, 1 x Инструкции |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 14 м² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 9000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 43 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -22 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτοδιάγνωση, Αθόρυβη λειτουργία, Λειτουργία ECO, Ταχεία ψύξη, Auto Swing, Йонизатор, 24 ч таймер, 4D Airflow, Φωνητικός έλεγχος |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 2.6 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 3 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.5 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.6 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 56 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 19.1 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 79.8 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 25.6 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 7.5 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 61 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 26 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 78 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 54 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 28 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |