(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Антибактериален |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 24 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 43 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Тих режим, Автоматично размразяване, I Feel, Auto Swing, 24 ч таймер, LED дисплей, Анти-мухъл, Самопочистване със стерилизация, Dimmer, Нагряване на външното тяло |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 3.4 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 3.8 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 56 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 25.6 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 83.3 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 20.3 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 7.7 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 62 dB |
| Дължина Външно устройство | 24 cm |
| Ширина Външно устройство | 66 cm |
| Височина Външно устройство | 48.3 cm |
| Тегло Външно устройство | 22 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |