(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Antibacterian |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 24 m² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 43 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Mod liniștit, Dezgheț automat, I Feel, Auto Swing, 24 ч таймер, Display LED, Анти-мухъл, Самопочистване със стерилизация, Dimmer, Нагряване на външното тяло |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Capacitate nominală de răcire | 3.4 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 3.8 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 56 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 25.6 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 83.3 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 20.3 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 7.7 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 62 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 24 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 66 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 48.3 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 22 Kg |
| Garanție | 24 luni |