(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Αντιβακτηριδιακό |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 24 m² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 43 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -20 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αθόρυβη λειτουργία, Автоматично размразяване, I Feel, Auto Swing, 24 ч таймер, Οθόνη LED, Анти-мухъл, Самопочистване със стерилизация, Dimmer, Нагряване на външното тяло |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 3.4 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 3.8 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 56 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 25.6 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 83.3 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 20.3 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 7.7 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 62 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 24 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 66 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 48.3 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 22 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |