
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 35 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 18000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 53 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | 25 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 5.2 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 5.5 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.417 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1.401 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.5 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.6 |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.66 |
| Коефицент на затопляне COP | 3.92 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 47 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 19.5 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 92 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 30.6 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 10 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 55 dB |
| Дължина Външно устройство | 38 cm |
| Ширина Външно устройство | 92 cm |
| Височина Външно устройство | 30.6 cm |
| Тегло Външно устройство | 38 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |