
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 35 m² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 18000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 53 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | 25 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Capacitate nominală de răcire | 5.2 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 5.5 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.417 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.401 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Coeficient de răcire EER | 3.66 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.92 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 47 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 19.5 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 92 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 30.6 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 10 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 55 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 38 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 92 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 30.6 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 38 Kg |
| Garanție | 36 luni |