
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 35 m² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 18000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 53 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | 25 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 5.2 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 5.5 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.417 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.401 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.5 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.6 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.66 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 3.92 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 47 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 19.5 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 92 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 30.6 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 10 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 55 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 38 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 92 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 30.6 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 38 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |