
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Роторен |
| Тип продукт | Колона |
| Препоръчителна зона на покритие | 45 м² |
| Място за монтиране | Под |
| Основен капацитет | 24000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 50 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | 20 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Включен монтажен комплект | N/A |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Номинален капацитет на охлаждане | 7.035 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 7.035 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 2.24 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 2.24 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.14 |
| Коефицент на затопляне COP | 3.35 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 48 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 41.6 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 41.6 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 173.8 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 24 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 58 dB |
| Дължина Външно устройство | 38 cm |
| Ширина Външно устройство | 92.7 cm |
| Височина Външно устройство | 69.9 cm |
| Тегло Външно устройство | 39 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |