
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Роторен |
| Tip produs | Coloană |
| Zona de acoperire recomandată | 45 м² |
| Locul de montare | Sub |
| BTU | 24000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 50 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | 20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Kit de montare inclus | N/A |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Capacitate nominală de răcire | 7.035 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 7.035 kW |
| Consum nominal (răcire) | 2.24 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 2.24 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Coeficient de răcire EER | 3.14 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.35 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 48 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 41.6 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 41.6 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 173.8 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 24 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 58 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 38 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 92.7 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 69.9 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 39 Kg |
| Garanție | 36 luni |