
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Роторен |
| Τύπος Προϊόντος | Колона |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 45 м² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Βασική χωρητικότητα | 24000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 50 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | 20 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | N/A |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 7.035 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 7.035 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 2.24 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 2.24 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.14 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 3.35 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 48 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 41.6 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 41.6 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 173.8 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 24 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 58 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 38 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 92.7 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 69.9 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 39 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |