- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип продукт | Мобилен |
| Препоръчителна зона на покритие | 24 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Под |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | N/A |
| Специални функции | Колела за транспортиране |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.33 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1.07 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A |
| Енергийна ефективност при отопление | A |
| Коефицент на охлаждане EER | 2.6 |
| Коефицент на затопляне COP | 2.6 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 64 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 40.3 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 45.2 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 79.4 cm |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |