- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς (ψύξη/θέρμανση): 12000 BTU
- Ρυθμός ροής (m³/h): 450 m³/h
- Κατάλληλο για χώρους έως: 24 m²
- EER (συντελεστής ψύξης) (W/W): 2,60 / Κατηγορία A
- COP (συντελεστής θέρμανσης) (W/W): 2,60 / Κατηγορία A
- Ισχύς (ψύξη/θέρμανση): 3,40 / 2,80 kW/h
- Κατανάλωση (ψύξη/θέρμανση): 1,33 / 1,07 kW/h
- Επίπεδο θορύβου: 64 dB
- Αφής χειριστήριο
- Διαστάσεις:
Ύψος: 79,4 εκ.
Πλάτος: 45,2 εκ.
Βάθος: 40,3 εκ.
- Ρόδες και πλευρικές λαβές για εύκολη μετακίνηση
- Μικτό βάρος: 36,5 kg
- Τάση τροφοδοσίας: 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
- Χρώμα: Λευκό
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος Προϊόντος | Φορητό |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 24 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | N/A |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Τροχοί μεταφοράς |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.33 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.07 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A |
| Συντελεστής ψύξης EER | 2.6 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 2.6 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 64 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 40.3 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 45.2 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 79.4 cm |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |