- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Capacitate (răcire/încălzire): 12 000 BTU
- Debit (m³/h): 450 m³/h
- Potrivit pentru încăperi de până la: 24 m²
- EER (coeficient de răcire) (W/W): 2,60 / Clasa A
- COP (coeficient de încălzire) (W/W): 2,60 / Clasa A
- Putere (răcire/încălzire): 3,40 / 2,80 kW/h
- Consum (răcire/încălzire): 1,33 / 1,07 kW/h
- Nivel de zgomot: 64 dB
- Comandă tactilă
- Dimensiuni: Înălțime: 79,4 cm, Lățime: 45,2 cm, Adâncime: 40,3 cm
- Roți și mânere laterale pentru deplasare ușoară
- Greutate brută: 36,5 kg
- Tensiune de alimentare: 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
- Culoare: Alb
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Mobil |
| Zona de acoperire recomandată | 24 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Sub |
| BTU | 12000 BTU |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | N/A |
| Caracteristici speciale | Roți de transport |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Consum nominal (răcire) | 1.33 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.07 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A |
| Eficienta energetica in incalzire | A |
| Coeficient de răcire EER | 2.6 |
| Coeficient de încălzire COP | 2.6 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 64 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 40.3 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 45.2 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 79.4 cm |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Garanție | 24 luni |