- Нов продукт

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Самопочистване, Карбонов, Сребърен |
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 24000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 55 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 24000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 24000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 49 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Брой скорости на вентилатора | 4 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Самодиагностика, Автоматичен рестарт, Интелигентно обезскрежаване |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 7.2 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 7.2 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.10 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Дължина Вътрешно устройство | 23.3 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 108.2 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 33 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 13 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Дължина Външно устройство | 31 cm |
| Ширина Външно устройство | 82.5 cm |
| Височина Външно устройство | 65.5 cm |
| Тегло Външно устройство | 31.5 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |