- Produs nou

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Capacitate (răcire/încălzire): 24000 BTU
- Freon: R32
- Debit de aer: 1200 m³/h
- Potrivit pentru încăperi: aproximativ 50-70 m²
- Interval de funcționare răcire: -15 până la 48 °C
- Interval de funcționare încălzire: -15 până la 32 °C
- SCOP (coeficient sezonier de încălzire): 4,00
- SEER (coeficient sezonier de răcire): 6,10
- Clasa energetică (răcire/încălzire): A++ / A+
- Putere nominală (răcire/încălzire): 7,20 / 7,20 kW
- Consum nominal (răcire/încălzire): 2,30 / 2,30 kW
- Capacitate de colectare a umidității: 3,1 l/h
- Funcții:
Autodiagnosticare
Autocurățare
Autodecongelare
Repornire automată
- Dimensiuni:
Unitate interioară (H x L x A): 33 x 108,2 x 23,3 cm
Unitate exterioară (H x L x A): 65,5 x 82,5 x 31 cm
- Greutate (corp interior/exterior): 13 / 31,5 kg
- Dimensiunea țevilor (lichid/gaz): 1/4 - 5/8
- Culoare: Alb
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Auto-curățare, Carbon, Сребърен |
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 24000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 55 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 24000 BTU |
| Capacitate de racire | 24000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 49 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Diagnostic propriu, Repornirea automată, Интелигентно обезскрежаване |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 7.2 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 7.2 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.10 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Lungime Dispozitiv intern | 23.3 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 108.2 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 33 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 13 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Lungimea dispozitivului extern | 31 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 82.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 65.5 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 31.5 Kg |
| Garanție | 24 luni |