- Νέο προϊόν

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς (ψύξη/θέρμανση): 24.000 BTU
- Φρέον: R32
- Ρυθμός ροής αέρα: 1200 m³/h
- Κατάλληλο για χώρους: περίπου 50-70 τ.μ.
- Εύρος λειτουργίας ψύξης: -15 έως 48 °C
- Εύρος λειτουργίας θέρμανσης: -15 έως 32 °C
- SCOP (εποχικός συντελεστής θέρμανσης): 4,00
- SEER (εποχικός συντελεστής ψύξης): 6,10
- Ενεργειακή κλάση (ψύξη/θέρμανση): A++ / A+
- Ονομαστική ισχύς (ψύξη/θέρμανση): 7,20 / 7,20 kW
- Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη/θέρμανση): 2,30 / 2,30 kW
- Χωρητικότητα συλλογής υγρασίας: 3,1 l/h
- Λειτουργίες:
Αυτοδιάγνωση
Αυτοκαθαρισμός
Αυτόματη απόψυξη
Αυτόματη επανεκκίνηση
- Διαστάσεις:
Εσωτερική μονάδα (Υ x Π x Β): 33 x 108,2 x 23,3 cm
Εξωτερική μονάδα (Υ x Π x Β): 65,5 x 82,5 x 31 cm
- Βάρος (εσωτερικό/εξωτερικό σώμα): 13 / 31,5 kg
- Διάμετρος σωλήνων (υγρού/αερίου): 1/4 - 5/8
- Χρώμα: Λευκό
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Αυτοκαθαριζόμενο, Από άνθρακα, Сребърен |
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 24000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 55 м² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 24000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 24000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 49 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτοδιάγνωση, Αυτόματη επανεκκίνηση, Интелигентно обезскрежаване |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 7.2 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 7.2 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.10 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 23.3 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 108.2 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 33 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 13 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 31 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 82.5 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 65.5 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 31.5 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |