- Нов продукт

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | HEPA, Фотокаталитичен филтър, Самопочистване, БИО филтър, Антиалергичен с ензими, Golden Fin |
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 18000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 45 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 18000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 18000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 50 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -25 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Брой скорости на вентилатора | 4 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Автоматичен рестарт, Режим ECO, Wi-FI, Нощен режим на работа, Тих режим на работа, Клапи вертикално или хоризонтално регулируеми, 1W Stand-by, 3D въздушен поток, Йонизатор, LED дисплей, Запаметяване на позицията на клапите, Функция "Follow me", Режим Турбо, High Density Filter, Откриване на изтичане на фреон, Аварийна употреба, Двоен дренаж, Diamond-edged Casing, 24-часов и седмичен таймери, GearShift, Heating +8°C, Breeze Away, Нагряване на външното тяло |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 5.28 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 5.80 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.31 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1.50 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.50 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.60 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Дебит на въздуха | 685 m³/h |
| Ниво на шум | 59 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 23.9 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 96.5 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 31.9 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 12.3 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Дебит Външно устройство | 3500 m³/h |
| Ниво на шум Външно устройство | 65 dB |
| Дължина Външно устройство | 23.9 cm |
| Ширина Външно устройство | 89 cm |
| Височина Външно устройство | 67.3 cm |
| Тегло Външно устройство | 38.8 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |