- Produs nou

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | HEPA, Filtru fotocatalitic, Auto-curățare, Bio Filter, Anti-alergic cu enzime, Golden Fin |
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 18000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 45 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 18000 BTU |
| Capacitate de racire | 18000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 50 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -25 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Repornirea automată, Mod ECO, Wi-FI, Mod noapte, Modul liniștit de lucru, Clapete reglabile vertical sau orizontal, 1W Stand-by, 3D Air Flow , Ionizator, Display LED, Запаметяване на позицията на клапите, Функция "Follow me", Functie Turbo, High Density Filter, Откриване на изтичане на фреон, Аварийна употреба, Двоен дренаж, Diamond-edged Casing, 24-часов и седмичен таймери, GearShift, Heating +8°C, Breeze Away, Нагряване на външното тяло |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 5.28 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 5.80 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.31 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.50 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.50 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.60 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Flux de aer | 685 m³/h |
| Nivel de zgomot | 59 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 23.9 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 96.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 31.9 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 12.3 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Dispozitiv extern de flux | 3500 m³/h |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 65 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 23.9 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 89 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 67.3 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 38.8 Kg |
| Garanție | 24 luni |