- Νέο προϊόν

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | HEPA, Фотокаталитичен филтър, Αυτοκαθαριζόμενο, БИО филтър, Антиалергичен с ензими, Golden Fin |
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 18000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 45 м² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 18000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 18000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 50 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -25 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτόματη επανεκκίνηση, Λειτουργία ECO, Wi-FI, Νυχτερινή λειτουργία, Αθόρυβος τρόπος λειτουργίας, Πτερύγια ρυθμιζόμενα κάθετα ή οριζόντια , 1W Stand-by, Τρισδιάστατη ροή αέρα, Йонизатор, Οθόνη LED, Запаметяване на позицията на клапите, Функция "Follow me", Λειτουργία Turbo, High Density Filter, Откриване на изтичане на фреон, Аварийна употреба, Двоен дренаж, Diamond-edged Casing, 24-часов и седмичен таймери, GearShift, Heating +8°C, Breeze Away, Нагряване на външното тяло |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 5.28 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 5.80 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.31 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.50 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.50 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.60 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Ροή αέρα | 685 m³/h |
| Επίπεδο θορύβου | 59 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 23.9 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 96.5 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 31.9 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 12.3 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Ροή εξωτερική συσκευή | 3500 m³/h |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 65 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 23.9 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 89 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 67.3 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 38.8 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |