- Нов продукт
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Миещ се филтър |
| Тип компресор | Rotary |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 12000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 35 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 53 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -25 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Таймер, Самодиагностика, Самопочистване, Автоматичен режим, Тих режим, Режим ECO, Wi-FI, Интелигентна система за размразяване, Бързо охлаждане, Клапи вертикално или хоризонтално регулируеми, Турбо режим, 3D въздушен поток, Режим Sleep, Йонизатор, Откриване на теч на хладилен агент, Запаметяване на позицията на клапите, Предотвратяване на студено течение, Бързо нагряване, Скрит дисплей, Автоматично рестартиране, Антикорозионна защита Gold Fin, I Feel – Автоматично регулиране на температурата, Защита от деца, Аварийна употреба, Двоен дренаж, Интелигентен сензор, Самопочистване със стерилизация, Ниско стартово напрежение, Автоматично вертикално регулиране на въздушния поток, Heating +8°C, Функция изсушаване, Дистанционно управление с дисплей, Охлаждане при ниски температури, Плавно стартиране, Breeze Away, Нагряване на външното тяло |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Цвят вътрешно тяло | Черен |
| Ниво на шум | 50 dB, 39 dB, 33 dB, 42 dB, 36 dB, 45 dB, 56 dB |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 64 dB |
| Тегло Външно устройство | 30 Kg |