- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Φίλτρο που πλένεται |
| Τύπος συμπιεστή | Rotary |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 12000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 35 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 53 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -25 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Χρονοδιακόπτης, Αυτοδιάγνωση, Αυτοκαθαριζόμενο, Αυτόματη λειτουργία, Αθόρυβη λειτουργία, Λειτουργία ECO, Wi-FI, Интелигентна система за размразяване, Ταχεία ψύξη, Πτερύγια ρυθμιζόμενα κάθετα ή οριζόντια , Λειτουργία Turbo, Τρισδιάστατη ροή αέρα, Режим Sleep, Йонизатор, Откриване на теч на хладилен агент, Запаметяване на позицията на клапите, Предотвратяване на студено течение, Бързо нагряване, Скрит дисплей, Αυτόματη επανεκκίνηση, Антикорозионна защита Gold Fin, I Feel – Автоматично регулиране на температурата, Προστασία από παιδιά, Аварийна употреба, Двоен дренаж, Интелигентен сензор, Самопочистване със стерилизация, Ниско стартово напрежение, Автоматично вертикално регулиране на въздушния поток, Heating +8°C, Функция изсушаване, Дистанционно управление с дисплей, Охлаждане при ниски температури, Плавно стартиране, Breeze Away, Нагряване на външното тяло |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός, Αφαίρεση υγρασίας |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+++ |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Μαύρο |
| Επίπεδο θορύβου | 50 dB, 39 dB, 33 dB, 42 dB, 36 dB, 45 dB, 56 dB |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 64 dB |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 30 Kg |