- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Filtru de spălare |
| Tip compresor | Rotary |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 35 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 53 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -25 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Temporizator, Diagnostic propriu, Auto-curățare, Mod automat, Mod liniștit, Mod ECO, Wi-FI, Интелигентна система за размразяване, Răcire rapidă, Clapete reglabile vertical sau orizontal, Mod Turbo, 3D Air Flow , Режим Sleep, Ionizator, Откриване на теч на хладилен агент, Запаметяване на позицията на клапите, Предотвратяване на студено течение, Бързо нагряване, Скрит дисплей, Reboot automat, Антикорозионна защита Gold Fin, I Feel – Автоматично регулиране на температурата, Protecția împotriva copiilor, Аварийна употреба, Двоен дренаж, Интелигентен сензор, Самопочистване със стерилизация, Ниско стартово напрежение, Автоматично вертикално регулиране на въздушния поток, Heating +8°C, Функция изсушаване, Дистанционно управление с дисплей, Охлаждане при ниски температури, Плавно стартиране, Breeze Away, Нагряване на външното тяло |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Culoarea caroseriei de interior | Negru |
| Nivel de zgomot | 50 dB, 39 dB, 33 dB, 42 dB, 36 dB, 45 dB, 56 dB |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 64 dB |
| Greutate Dispozitiv extern | 30 Kg |