- -138,05 €
- Изчерпано

- Вид: Инверторнa системa
- Капацитет (охл/отопление)(BTU): 9000
- Мощност (охл/отопление)(kW/h): 2.70kW / 2.90kW
- Консумация (охл/отопление)( kW/h): 0.80kW / 0.85kW
- Дебит (m3/h):600
- Енергиен клас (охл/отопление): A+ +/ A+
- SEER(коефициент охлаждане)(W/W): 6.20 / A++
- SCOP(коефициент отопление)(W/W): 4.00 / A+
- Карбонов и сребърен филтър
- Самодиагностика
- Самопочистване
- Саморазмразяване
- Автоматичен рестарт
- Работен обхват отопление: 16 до 49 °C
- Работен обхват охлаждане: -15 до 30°C
- Капацитет на влагоулавяне: 1л на час
- Вътрешно тяло размер(ШхВхД): 750x200x285 мм
- Външно тяло размер(ШхВхД): 705x530x279 мм
- Тегло на вътрeшно тяло: 8.5 Kg
- Tегло на външно тяло: 22.5 Kg
- Размери на вентили/клапани: Dg4/Dg8 (1/4-3/8)
- Максимален тръбен път 20м.
- Максимална денивелация на тръбен път 10м.
ВНИМАНИЕ: Ако монтажът е извършен от неоторизиран техник/сервиз или монтажа не е отразен в гаранционната ви карта – гаранцията е невалидна.
Вижте пълните условия тук
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Вид: Инверторнa системa
- Капацитет (охл/отопление)(BTU): 9000
- Мощност (охл/отопление)(kW/h): 2.70kW / 2.90kW
- Консумация (охл/отопление)( kW/h): 0.80kW / 0.85kW
- Дебит (m3/h):600
- Енергиен клас (охл/отопление): A+ +/ A+
- SEER(коефициент охлаждане)(W/W): 6.20 / A++
- SCOP(коефициент отопление)(W/W): 4.00 / A+
- Карбонов и сребърен филтър
- Самодиагностика
- Самопочистване
- Саморазмразяване
- Автоматичен рестарт
- Работен обхват отопление: 16 до 49 °C
- Работен обхват охлаждане: -15 до 30°C
- Капацитет на влагоулавяне: 1л на час
- Вътрешно тяло размер(ШхВхД): 750x200x285 мм
- Външно тяло размер(ШхВхД): 705x530x279 мм
- Тегло на вътрeшно тяло: 8.5 Kg
- Tегло на външно тяло: 22.5 Kg
- Размери на вентили/клапани: Dg4/Dg8 (1/4-3/8)
- Максимален тръбен път 20м.
- Максимална денивелация на тръбен път 10м.
ВНИМАНИЕ: Ако монтажът е извършен от неоторизиран техник/сервиз или монтажа не е отразен в гаранционната ви карта – гаранцията е невалидна.
Вижте пълните условия тук
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Каталитичен филтър |
| Тип компресор | Инверторен |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 9000 BTU |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 9000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 9000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 30 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | 16 |
| Специални функции | Самодиагностика |
| Функции на климатика | Охлаждане |
| Номинална консумация (охлаждане) | 0.8 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 0.85 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Коефицент на охлаждане EER | 6.2 |
| Коефицент на затопляне COP | 4 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Отстраняване на влагата (л/ч) | 1 |
| Дебит на въздуха | 600 м³/мин |
| Дължина Вътрешно устройство | 285 мм |
| Ширина Вътрешно устройство | 750 мм |
| Височина Вътрешно устройство | 200 мм |
| Тегло Вътрешно устройство | 8.5 Kg |
| Ниво на шум Външно устройство | 61 dB |
| Дължина Външно устройство | 27 cm |
| Тегло Външно устройство | 22.5 Kg |