- -138,05 €
- Χωρίς απόθεμα

- Τύπος: Σύστημα μετατροπέα
- Χωρητικότητα (ψύξη/θέρμανση) (BTU): 9000
- Ισχύς (ψύξη/θέρμανση) (kW/h): 2,70 kW / 2,90 kW
- Κατανάλωση (ψύξη/θέρμανση) (kW/h): 0,80kW / 0,85kW
- Ρυθμός ροής (m3/h): 600
- Ενεργειακή κλάση (ψύξη/θέρμανση): A+ +/ A+
- SEER (αναλογία ψύξης) (Β/Β): 6,20 / Α++
- SCOP(συντελεστής θέρμανσης)(Β/Β): 4,00 / A+
- Филтър άνθρακα και ασήμι
- Αυτοδιάγνωση
- Αυτοκαθαριζόμενο
- Αυτοαπόψυξη
- Αυτόματη επανεκκίνηση
- Εύρος λειτουργίας θέρμανσης: 16 έως 49 °C
- Εύρος ψύξης λειτουργίας: -15 έως 30°C
- Ικανότητα απορρόφησης υγρασίας: 1 λίτρο την ώρα
- Μέγεθος εσωτερικής μονάδας (ΠxΥxΒ): 750x200x285 mm
- Μέγεθος εξωτερικής μονάδας (ΠxΥxΒ): 705x530x279 mm
- Βάρος εσωτερικού σώματος: 8,5 kg
- Βάρος εξωτερικής μονάδας: 22,5 Kg
- Μεγέθη βαλβίδων: Dg4/Dg8 (1/4-3/8)
- Μέγιστος αγωγός 20μ.
- Μέγιστη ανομοιομορφία αγωγού 10μ.
ΠΡΟΣΟΧΗ: Εάν η εγκατάσταση πραγματοποιείται από μη εξουσιοδοτημένο τεχνικό/σέρβις ή η εγκατάσταση δεν εμφανίζεται στην κάρτα εγγύησης - η εγγύηση είναι άκυρη.
Δείτε τους πλήρεις όρους και προϋποθέσεις εδώ
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Σύστημα μετατροπέα
- Χωρητικότητα (ψύξη/θέρμανση) (BTU): 9000
- Ισχύς (ψύξη/θέρμανση) (kW/h): 2,70 kW / 2,90 kW
- Κατανάλωση (ψύξη/θέρμανση) (kW/h): 0,80kW / 0,85kW
- Ρυθμός ροής (m3/h): 600
- Ενεργειακή κλάση (ψύξη/θέρμανση): A+ +/ A+
- SEER (αναλογία ψύξης) (Β/Β): 6,20 / Α++
- SCOP(συντελεστής θέρμανσης)(Β/Β): 4,00 / A+
- Филтър άνθρακα και ασήμι
- Αυτοδιάγνωση
- Αυτοκαθαριζόμενο
- Αυτοαπόψυξη
- Αυτόματη επανεκκίνηση
- Εύρος λειτουργίας θέρμανσης: 16 έως 49 °C
- Εύρος ψύξης λειτουργίας: -15 έως 30°C
- Ικανότητα απορρόφησης υγρασίας: 1 λίτρο την ώρα
- Μέγεθος εσωτερικής μονάδας (ΠxΥxΒ): 750x200x285 mm
- Μέγεθος εξωτερικής μονάδας (ΠxΥxΒ): 705x530x279 mm
- Βάρος εσωτερικού σώματος: 8,5 kg
- Βάρος εξωτερικής μονάδας: 22,5 Kg
- Μεγέθη βαλβίδων: Dg4/Dg8 (1/4-3/8)
- Μέγιστος αγωγός 20μ.
- Μέγιστη ανομοιομορφία αγωγού 10μ.
ΠΡΟΣΟΧΗ: Εάν η εγκατάσταση πραγματοποιείται από μη εξουσιοδοτημένο τεχνικό/σέρβις ή η εγκατάσταση δεν εμφανίζεται στην κάρτα εγγύησης - η εγγύηση είναι άκυρη.
Δείτε τους πλήρεις όρους και προϋποθέσεις εδώ
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Φίλτρο καταλύτη |
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 9000 BTU |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 9000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 9000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 30 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | 16 |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτοδιάγνωση |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 0.8 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 0.85 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Συντελεστής ψύξης EER | 6.2 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 4 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Αφαίρεση υγρασίας (l/h) | 1 |
| Ροή αέρα | 600 m³/λεπτό |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 285 mm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 750 mm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 200 mm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 8.5 Kg |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 61 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 27 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 22.5 Kg |