- -138,05 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Filtru catalitic |
| Tip compresor | Inverter |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 9000 BTU |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 9000 BTU |
| Capacitate de racire | 9000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 30 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | 16 |
| Caracteristici speciale | Diagnostic propriu |
| Functii de aer conditionat | Răcire |
| Consum nominal (răcire) | 0.8 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 0.85 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire EER | 6.2 |
| Coeficient de încălzire COP | 4 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Eliminarea umezelii (l/h) | 1 |
| Flux de aer | 600 m³/min. |
| Lungime Dispozitiv intern | 285 mm |
| Latime Dispozitiv intern | 750 mm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 200 mm |
| Greutate Dispozitiv intern | 8.5 Kg |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 61 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 27 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 22.5 Kg |