- -61,36 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен |
| Тип продукт | Мобилен |
| Капацитет на затопляне | 12000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 35 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Под |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 16 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 35 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | 5 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 27 |
| Брой скорости на вентилатора | 4 |
| Включен монтажен комплект | N/A |
| Специални функции | Автоматичен рестарт |
| Функции на климатика | Охлаждане |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.28 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 0.97 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A |
| Енергийна ефективност при отопление | B |
| Коефицент на охлаждане EER | 2.6 |
| Коефицент на затопляне COP | 2.8 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 64 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 385 мм |
| Ширина Вътрешно устройство | 476 мм |
| Височина Вътрешно устройство | 710 мм |
| Тегло Вътрешно устройство | 33 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Дебит Външно устройство | 550 м³/н |
| Гаранция | 24 месеца |