- -61,36 €
- Stoc epuizat

- Capacitate (rаcire/incаlzire)(BTU): 12000
- Debit (m³/h): 550
- COP(coeficient de incalzire)(W/W): 2,80
- EER(coeficient de racire)(W/W): 2,60
- Putere (racire/incalzire) (kW/h): 3,40 / 2,70
- Consum (racire/incalzire) (kW/h): 1,28 / 0,97
- Temperatura de racire: 16-35°C
- Temperatura de incalzire: 5-27°C
- Eficienta energetica in timpul functionarii de racire: A
- Eficienta energetica in functionarea de incalzire: B
- Potrivit pentru incaperi de pana la 35 m²
- Caracteristici: Racire, Incalzire
- Timer: 12 ore
- Repornire automata
- Mod somn
- Dimensiuni: (LxAxD): 47,6x71,0x38,5 cm
- Roti pentru o miscare usoara si confortabila
- 4 viteze de funcționare: Standard, Automat, Scazut, Inalt
- Nivel de zgomot: 64 dB
- Control mecanic si de la distanta
- Afisaj LED
- Culoare: alba
- Greutate: 33 Kg
*Conductă de evacuare a aerului cald - inclusă
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Tip produs | Mobil |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 35 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Sub |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 16 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 35 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | 5 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 27 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Kit de montare inclus | N/A |
| Caracteristici speciale | Repornirea automată |
| Functii de aer conditionat | Răcire |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Consum nominal (răcire) | 1.28 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 0.97 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A |
| Eficienta energetica in incalzire | B |
| Coeficient de răcire EER | 2.6 |
| Coeficient de încălzire COP | 2.8 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 64 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 385 mm |
| Latime Dispozitiv intern | 476 mm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 710 mm |
| Greutate Dispozitiv intern | 33 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Dispozitiv extern de flux | 550 m³/h |
| Garanție | 24 Luni |