- -61,36 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Τύπος Προϊόντος | Φορητό |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 12000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 35 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 16 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 35 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | 5 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 27 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | N/A |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτόματη επανεκκίνηση |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.28 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 0.97 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | B |
| Συντελεστής ψύξης EER | 2.6 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 2.8 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 64 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 385 mm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 476 mm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 710 mm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 33 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Ροή εξωτερική συσκευή | 550 m³/n |
| Εγγύηση | 24 μήνες |