- -81,81 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 18000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 40 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Капацитет охлаждане | 18000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 16 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 49 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Самодиагностика |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.52 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1.4 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Отстраняване на влагата (л/ч) | 1 |
| Ниво на шум | 57 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 310 мм |
| Ширина Вътрешно устройство | 900 мм |
| Височина Вътрешно устройство | 225 мм |
| Тегло Вътрешно устройство | 11 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 62 dB |
| Дължина Външно устройство | 280 мм |
| Ширина Външно устройство | 715 мм |
| Тегло Външно устройство | 25 Kg |