- -81,81 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 18000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 40 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Δυνατότητα ψύξης | 18000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 16 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 49 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτοδιάγνωση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.52 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.4 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Αφαίρεση υγρασίας (l/h) | 1 |
| Επίπεδο θορύβου | 57 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 310 mm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 900 mm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 225 mm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 11 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 62 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 280 mm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 715 mm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 25 Kg |