- -81,81 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 18000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 40 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| Capacitate de racire | 18000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 16 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 49 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Diagnostic propriu |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Consum nominal (răcire) | 1.52 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.4 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Eliminarea umezelii (l/h) | 1 |
| Nivel de zgomot | 57 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 310 mm |
| Latime Dispozitiv intern | 900 mm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 225 mm |
| Greutate Dispozitiv intern | 11 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 62 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 280 mm |
| Latime Dispozitiv extern | 715 mm |
| Greutate Dispozitiv extern | 25 Kg |