- -109,88 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инвертор |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 12000 BTU |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 16 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 49 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Функции на климатика | Охлаждане |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Номинален капацитет на отопление | 0 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 3.5 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 3.8 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Коефицент на затопляне COP | 4.03 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Дължина Вътрешно устройство | 285 мм |
| Ширина Вътрешно устройство | 750 мм |
| Височина Вътрешно устройство | 200 мм |
| Тегло Вътрешно устройство | 8.5 Kg |
| Ниво на шум Външно устройство | 62 dB |
| Височина Външно устройство | 530 мм |
| Тегло Външно устройство | 22.5 Kg |