- -109,88 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 16 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 49 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Functii de aer conditionat | Răcire |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Capacitatea nominală de încălzire | 0 kW |
| Consum nominal (răcire) | 3.5 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 3.8 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de încălzire COP | 4.03 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Lungime Dispozitiv intern | 285 mm |
| Latime Dispozitiv intern | 750 mm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 200 mm |
| Greutate Dispozitiv intern | 8.5 Kg |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 62 dB |
| Înălțime Dispozitiv extern | 530 mm |
| Greutate Dispozitiv extern | 22.5 Kg |