- -109,88 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 12000 BTU |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 16 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 49 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 0 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 3.5 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 3.8 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 4.03 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 285 mm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 750 mm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 200 mm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 8.5 Kg |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 62 dB |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 530 mm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 22.5 Kg |