- -163,61 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 22000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 50 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 22000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 22000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 30 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | 16 |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Самодиагностика, Автоматичен рестарт, Автодиагностика, Функция автоматично размразяване |
| Функции на климатика | Охлаждане |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Номинален капацитет на отопление | 22000 BTU/h |
| Номинална консумация (охлаждане) | 2.2 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 2.21 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Коефицент на охлаждане EER | 6.53 |
| Коефицент на затопляне COP | 4.1 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Дебит на въздуха | 1300 м³/н |
| Ниво на шум | 0 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 330 мм |
| Ширина Вътрешно устройство | 1082 мм |
| Височина Вътрешно устройство | 650 мм |
| Тегло Вътрешно устройство | 14 Kg |
| Дължина Външно устройство | 310 мм |
| Ширина Външно устройство | 825 мм |
| Височина Външно устройство | 655 мм |
| Тегло Външно устройство | 40 Kg |