- -163,61 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 22000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 50 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 22000 BTU |
| Capacitate de racire | 22000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 30 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | 16 |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Diagnostic propriu, Repornirea automată, Автодиагностика, Dezghetare automata |
| Functii de aer conditionat | Răcire |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Capacitatea nominală de încălzire | 22000 BTU/h |
| Consum nominal (răcire) | 2.2 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 2.21 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire EER | 6.53 |
| Coeficient de încălzire COP | 4.1 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Flux de aer | 1300 m³/h |
| Nivel de zgomot | 0 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 330 mm |
| Latime Dispozitiv intern | 1082 mm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 650 mm |
| Greutate Dispozitiv intern | 14 Kg |
| Lungimea dispozitivului extern | 310 mm |
| Latime Dispozitiv extern | 825 mm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 655 mm |
| Greutate Dispozitiv extern | 40 Kg |