- -163,61 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 22000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 50 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 22000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 22000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 30 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | 16 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτοδιάγνωση, Αυτόματη επανεκκίνηση, Автодиагностика, Λειτουργία αυτόματης απόψυξης |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 22000 BTU/h |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 2.2 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 2.21 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Συντελεστής ψύξης EER | 6.53 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 4.1 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Ροή αέρα | 1300 m³/n |
| Επίπεδο θορύβου | 0 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 330 mm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 1082 mm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 650 mm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 14 Kg |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 310 mm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 825 mm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 655 mm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 40 Kg |