- -35,79 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 25 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 53 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Брой скорости на вентилатора | 4 |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Автоматичен рестарт |
| Функции на климатика | Охлаждане |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.13 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 0.92 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 19.7 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 77.7 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 25 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 8 Kg |
| Ниво на шум Външно устройство | 50 dB |
| Тегло Външно устройство | 24 Kg |
| Гаранция | 3 + 2 години |