- -35,79 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 25 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 53 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -20 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτόματη επανεκκίνηση |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.13 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 0.92 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 19.7 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 77.7 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 25 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 8 Kg |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 50 dB |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 24 Kg |
| Εγγύηση | 3 + 2 ετών |