- -35,79 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 25 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 53 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Repornirea automată |
| Functii de aer conditionat | Răcire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Consum nominal (răcire) | 1.13 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 0.92 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 19.7 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 77.7 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 25 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 8 Kg |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 50 dB |
| Greutate Dispozitiv extern | 24 Kg |
| Garanție | 3 + 2 ani |