- -81,81 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Миещ се |
| Тип компресор | Инверторен |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 18000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 40 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 18000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 53 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Брой скорости на вентилатора | 4 |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Самодиагностика, Автоматичен рестарт, Самопочистване, Автоматичен режим, Sleep Mode, Режим ECO, Интелигентна система за размразяване, Бързо охлаждане, I Feel, Дистанционно управление, Турбо режим, Запаметяване на позицията на клапите, Бързо нагряване, Скрит дисплей, Нагряване до 8 градуса С, двойно оттичане, Функция Anti-Fungus, Стерилизация при 56 градуса С, Anti-cold Air (Защитава помещението от замръзване), Нискотемпературно отопление (-15 градуса С), Засичане на течове, Бутон за спешни случаи, Показване на код за грешка, Smart air flow, Таймер за автоматично изключване, iClean |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R32 |
| Номинален капацитет на отопление | 5.1 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 5100 W |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Отстраняване на влагата (л/ч) | 1.5 |
| Дебит на въздуха | 800 м³/н |
| Ниво на шум | 53 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 20.6 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 91 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 29.4 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 11 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 65 dB |
| Дължина Външно устройство | 36 cm |
| Ширина Външно устройство | 83.5 cm |
| Височина Външно устройство | 60.5 cm |
| Тегло Външно устройство | 38 Kg |
| Гаранция | 3 + 2 години |