- -81,81 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Spălat |
| Tip compresor | Inverter |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 18000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 40 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 18000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 53 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Diagnostic propriu, Repornirea automată, Auto-curățare, Mod automat, Sleep Mode, Mod ECO, Интелигентна система за размразяване, Răcire rapidă, I Feel, Telecomandă, Mod Turbo, Запаметяване на позицията на клапите, Бързо нагряване, Скрит дисплей, Нагряване до 8 градуса С, двойно оттичане, Функция Anti-Fungus, Стерилизация при 56 градуса С, Anti-cold Air (Защитава помещението от замръзване), Нискотемпературно отопление (-15 градуса С), Засичане на течове, Бутон за спешни случаи, Показване на код за грешка, Smart air flow, Таймер за автоматично изключване, iClean |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R32 |
| Capacitatea nominală de încălzire | 5.1 kW |
| Consum nominal (răcire) | 5100 W |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Eliminarea umezelii (l/h) | 1.5 |
| Flux de aer | 800 m³/h |
| Nivel de zgomot | 53 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 20.6 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 91 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.4 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 11 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 65 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 36 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 83.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 60.5 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 38 Kg |
| Garanție | 3 + 2 години |