- -81,81 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενος |
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 18000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 40 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 18000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 53 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -20 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτοδιάγνωση, Αυτόματη επανεκκίνηση, Αυτοκαθαριζόμενο, Αυτόματη λειτουργία, Sleep Mode, Λειτουργία ECO, Интелигентна система за размразяване, Ταχεία ψύξη, I Feel, Τηλεχειριστήριο, Λειτουργία Turbo, Запаметяване на позицията на клапите, Бързо нагряване, Скрит дисплей, Нагряване до 8 градуса С, двойно оттичане, Функция Anti-Fungus, Стерилизация при 56 градуса С, Anti-cold Air (Защитава помещението от замръзване), Нискотемпературно отопление (-15 градуса С), Засичане на течове, Бутон за спешни случаи, Показване на код за грешка, Smart air flow, Таймер за автоматично изключване, iClean |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός, Αφαίρεση υγρασίας |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R32 |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 5.1 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 5100 W |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Αφαίρεση υγρασίας (l/h) | 1.5 |
| Ροή αέρα | 800 m³/n |
| Επίπεδο θορύβου | 53 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 20.6 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 91 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 29.4 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 11 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 65 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 36 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 83.5 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 60.5 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 38 Kg |
| Εγγύηση | 3 + 2 години |