- -13,80 €
Комплект от 5 ножа Klausberg с поставка
- Остриета, изработени от неръждаема стомана
- Незалепваща повърхност, без необходимост от заточване
- Ергономични дръжки
- Практични и лесни за употреба
- Лесни за измиване и почистване
Комплектът съдържа:
- Нож на главния готвач - 20 см (идеален за рязане на месо)
- Нож за хляб - 20 см (подходящ за нарязване на хляб)
- Нож за рязане - 20 см (подходящ за кълцане на месо, смачкване на семена или чесън)
- Универсален нож - 12.5 см (подходящ за рязане на зеленчуци, плодове и месо)
- Нож за плодове и зеленчуци - 8.75 см (подходящ за белене)
- Практична стойка/поставка
- Тегло: 2.04 Kg
- Ножовете не са подходящи да се измиват в съдомиялна машина
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Комплект от 5 ножа Klausberg с поставка
- Остриета, изработени от неръждаема стомана
- Незалепваща повърхност, без необходимост от заточване
- Ергономични дръжки
- Практични и лесни за употреба
- Лесни за измиване и почистване
Комплектът съдържа:
- Нож на главния готвач - 20 см (идеален за рязане на месо)
- Нож за хляб - 20 см (подходящ за нарязване на хляб)
- Нож за рязане - 20 см (подходящ за кълцане на месо, смачкване на семена или чесън)
- Универсален нож - 12.5 см (подходящ за рязане на зеленчуци, плодове и месо)
- Нож за плодове и зеленчуци - 8.75 см (подходящ за белене)
- Практична стойка/поставка
- Тегло: 2.04 Kg
- Ножовете не са подходящи да се измиват в съдомиялна машина
Техническо описание
Комплекти ножове |
|
| Цвят | Cив |
| Цвят дръжка | Cив |
| Тип | Универсален |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Инокс |
| Мощност | 0 W |
| Брой/комплект | 6 |
| Дължина острие | 20 cm |
| Дебелина острие | 20 cm |
| Материал острие | Стомана |