- -13,80 €
Σετ 5 μαχαιριών Klausberg με βάση
- Λεπίδες κατασκευασμένες από ανοξείδωτο ατσάλι
- Αντικολλητική επιφάνεια, χωρίς ανάγκη ακονίσματος
- Εργονομικές λαβές
- Πρακτικά και εύχρηστα
- Εύκολα στο πλύσιμο και τον καθαρισμό
Το σετ περιλαμβάνει:
- Μαχαίρι σεφ - 20 εκ. (ιδανικό για το κόψιμο κρέατος)
- Μαχαίρι για ψωμί - 20 εκ. (κατάλληλο για το κόψιμο ψωμιού)
- Μαχαίρι κοπής - 20 εκ. (κατάλληλο για ψιλοκόψιμο κρέατος, σύνθλιψη σπόρων ή σκόρδου)
- Μαχαίρι γενικής χρήσης - 12,5 εκ. (κατάλληλο για το κόψιμο λαχανικών, φρούτων και κρέατος)
- Μαχαίρι για φρούτα και λαχανικά - 8,75 εκ. (κατάλληλο για ξεφλούδισμα)
- Πρακτική βάση/υποστήριγμα
- Βάρος: 2,04 kg
- Τα μαχαίρια δεν είναι κατάλληλα για πλύσιμο στο πλυντήριο πιάτων
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Σετ μαχαίρια 5 τεμαχίων Klausberg με βάση
- Λεπίδες από ανοξείδωτο ατσάλι
- Αντικολλητική επιφάνεια, δεν χρειάζεται ακόνισμα
- Εργονομικές λαβές
- Πρακτικό και εύκολο στη χρήση
- Πλένεται και καθαρίζεται εύκολα
- Το σετ περιλαμβάνει:
Μαχαίρι σεφ - 20 cm (ιδανικό για κοπή κρέατος)
Μαχαίρι ψωμιού - 20 cm (κατάλληλο για κοπή ψωμιού)
Μαχαίρι κοπής - 20 cm (κατάλληλο για τεμαχισμό κρέατος, σύνθλιψη σπόρων ή σκόρδου)
Μαχαίρι γενικής χρήσης - 12,5 cm (κατάλληλο για κοπή λαχανικών, φρούτων και κρέατος)
Μαχαίρι φρούτων και λαχανικών - 8,75 cm (κατάλληλο για ξεφλούδισμα)
Πρακτική βάση / βάση
Βάρος: 2,04 Kg
Τα μαχαίρια δεν πλένονται στο πλυντήριο πιάτων
Χαρακτηριστικά
Комплекти ножове |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Χρώμα λαβής | Γκρι |
| Ενα είδος | Γενικής χρήσης |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Inox |
| Εξουσία | 0 W |
| Αριθμός / σετ | 6 |
| Μήκος λεπίδας | 20 cm |
| Πάχος λεπίδας | 20 cm |
| Υλικό λεπίδας | Ατσάλι |